Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Yılların verdiği tecrübeyle müşteri, kalite ve fiyat memnuniyetini esas alarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

İLETİŞİM

Sık Sorulan Sorular

Epoksi termosetler grubundan içeriği reçine olan çok yönlü bir kaplama yapı malzemesidir.  Epoksi reçine, sahip olduğu yapı sayesinde sıvı geçirimsizliği hususunda iyi bir kimyasal zemin kaplamasıdır.

Epoksi zemine ilk dokunma süresi 24 saat civarındadır. Fakat tam kuruma sağlanana kadar yüzeye ağır yük yüklenmemesi tavsiye edilir.

Epoksi Zemin fiyatları, kaplama yapılacak mekanın alanına ve epoksi kaplamanın kat uygulamasına göre değişebilmektedir.

Epoksi kullanım alanları; Endüstriyel zemin, otopark zemini ev ile ofis zeminlerine uygulanır.  

Epoksi zemin yapılacak mekan incelendikten sonra zemin temizlenir. Kuru ve düz bir hale getirilir. Daha sonrasında astar katı uygulanır. Astar katlar kuruduktan sonra diğer katlara geçilebilir.

Epoksi zemin, temizliği kolay olan zemin kaplamalarının başında gelmektedir. Pürüzsüz ve dayanıklı yüzeyi sayesinde rahat temizlenir. Elektrik süpürgesi ile epoksi yüzeyin tozunu aldıktan sonra, rutin olarak kullanılan herhangi bir zemin temizleyici ile epoksi zeminler silinebilir.  

Epoksi ile yapılan ürünlerinin çizilmesi, aşınması ve hasar görmesi gibi durumlar nadirdir. Ayrıca epoksinin kırılması da oldukça güçtür. Bunun sebebi epoksi malzemelerin yüksek dayanıklılığa sahip olmasıdır.

Self leveling epoksi kendiliğinden yayılan, belli seviyede bir kalınlık oluşturan ve pürüzsüz bir yapıda olan bir zemin kaplama çeşididir. Self leveling uygulanan zeminlerde düz ve parlak bir görünüme ek olarak anti bakteriyel özellik sağlanmış olur.

Epoksi ReçineEpoksi BoyaMetalik Epoksi BoyaSelf-Levelling EpoksiKomponentli EpoksiŞeffaf Epoksi Zemin KaplamaPortakal Desenli Epoksi Zemin KaplamaÜç Boyutlu Epoksi Zemin KaplamaAnti-Statik Epoksi Zemin Kaplama